Biuletyn Informacji Publicznej Swarzędz.pl

Oficjalna strona Miasta i Gminy Swarzędz

Biuletyn Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony

Wykaz Jednostek Pomocniczych

Organy jednostek pomocniczych Gminy Swarzędz (Kadencja 2018-2023):

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Kontakt

Rada Sołecka

1

Bogucin

Adam Borówczak

tel. 510 031 934

bogucin@soltys.swarzedz.pl

Katarzyna Okupnik;
Michał Sadowski;
Alicja Staniszewska;
Andrzej Kubicki;
Agnieszka Stachowiak;
Wojciech Matecki

2

Garby

Bogdan Krych

tel. 602 185 601

garby@soltys.swarzedz.pl

Maria Nowomiejska;
Leszek Staniewski;
Eugeniusz Kucharski;
Stefan Matuszczak;
Aleksander Szaroleta;
Agnieszka Struk

3

Gortatowo

Filip Molik

tel. 510 031 929

gortatowo@soltys.swarzedz.pl

Marcin Madanowski;
Natalia Kruszyńska-Stajkowska;
Małgorzata Księżopolska;
Krzysztof Zuchniak;
Łukasz Kreideweiss;
Bartosz Marciniak;
Marta Konieczek

4

Gruszczyn

Barbara Czachura

tel. 510 031 930

gruszczyn@soltys.swarzedz.pl

Marek Lis;
Radosław Gajewski;
Marcin Bura;
Agnieszka Żerko;
Monika Wardeńska;
Bartłomiej Bielawiak;
Alicja Jagielska

5

Janikowo Dolne

Marcela Koczorowska

tel. 510 031 945

janikowodolne@soltys.swarzedz.pl

Renata Rumińska;
Alicja Buśko;
Anna Gajewska;
Błażej Gajewski;
Mieczysław Garasz

6

Janikowo Górne

Norbert Zgrabczyński

tel. 510 031 944

janikowogorne@soltys.swarzedz.pl

Anna Madaj;
Karolina Wawrzyniak;
Karolina Słabuszewska;
Tadeusz Zandecki

7

Jasin

Zdzisław Niemyt

tel. 510 031 943

jasin@soltys.swarzedz.pl

Violetta Liebthal;
Krzysztof Szymanowski;
Dawid Książkiewicz;
Maria Drozda;
Witold Garstka;
Iwona Błażejczyk;
Grzegorz Majchrzak

8

Karłowice

Kamila Górecka

tel. 512 015 121

karlowice@soltys.swarzedz.pl

Weronika Pomin;
Agnieszka Chruścicka;
Elżbieta Paczyńska;
Józef Pławski

9

Kobylnica

Grażyna Orpińska

tel. 605 746 103

kobylnica@soltys.swarzedz.pl

Piotr Wantowski;
Agnieszka Maciejowicz;
Mariusz Wyskiel;
Małgorzata Gąsiorowska;
Przemysław Stachowiak;
Artur Glapka;
Piotr Kałużny

10

Kruszewnia

Małgorzata Markiewicz

tel. 510 031 940

kruszewnia@soltys.swarzedz.pl

Beata Kawczyńska;
Sandra Przespolewska;
Justyna Marcinkowska;
Janusz Wojciechowski;
Justyna Przybylak

11

Łowęcin

Bogumiła Kaczmarek

tel. 510 031 937

lowecin@soltys.swarzedz.pl

Ryszard Matoga;
Zygmunt Majchrzak;
Marek Niemczal;
Monika Drgas;
Włodzimierz Nowak;
Agata Ludwiczak

12

Paczkowo

Małgorzata Glabas-Gruszka

tel. 500 250 942

paczkowo@soltys.swarzedz.pl

Aniela Strzelczyk;
Ryszard Dyzma;
Krzysztof Kowalski;
Tomasz Plenzler;
Jacek Bura;
Urszula Krupka (rezygnacja);
Katarzyna Łada-Palczewska

13

Puszczykowo
Zaborze

Krzysztof Nowak

tel. 510 031 935

puszczykowozaborze@soltys.swarzedz.pl

Ilona Nowak Ciesielska;
Przemysław Zając;
Jarosław Dudziak

14

Rabowice

Katarzyna Szaferska

tel. 600 251 246

rabowice@soltys.swarzedz.pl

Łukasz Strzelczak;
Jacek Strzelczak;
Eleonora Niechciałkowska;
Ewelina Kołek;
Roland Kałużny;
Mateusz Tyblewski;
Małgorzata Gapińska

15

Sarbinowo

Hanna Andrzejewska

tel. 605 338 942

sarbinowo@soltys.swarzedz.pl

Krzysztof Biernacki;
Dariusz Broński;
Marcin Fornalkiewicz;
Dawid Frąckowiak;
Renata Jędrzejczak;
Agnieszka Jóźwiak;
Piotr Ziętek

16

Sokolniki
Gwiazdowskie

Gabriela Iglińska

tel. 510 031 933

sokolnikigwiazdowskie@soltys.swarzedz.pl

Paweł Stawik;
Aneta Tórz;
Jacek Kociura;
Maria Toboła;
Małgorzata Foszcz

17

Uzarzewo

Adrian Suchomski

tel. 664 874 602

uzarzewo@soltys.swarzedz.pl

Joanna Dudzińska;
Paweł Furmaniak;
Nina Karwowska;
Konrad Kaszubowicz;
Mieczysław Maciejewski;
Monika Malicka

18

Wierzenica

Maciej Dominikowski

tel. 510 031 938

wierzenica@soltys.swarzedz.pl

Ewelina Spychaj;
Joanna Wala;
Krzysztof Białas;
Paweł Rajewicz;
Marta Schulz

19

Wierzonka

Irena Prokop

tel. 510 031 939

wierzonka@soltys.swarzedz.pl

Bogdana "Danuta" Cywińska;
Magdalena Szcześniak;
Dariusz Nolberczak;
Jadwiga Wojtasiak;
Eugeniusz Lisiecki

20

Zalasewo

Adrian Senyk

tel. 510 031 932

zalasewo@soltys.swarzedz.pl

Bartosz Bryk;
Jakub Rosa;
Agnieszka Wolniewicz;
Ewelina Bogacka;
Emilia Wajnert;
Piotr Nowakowski;
Sabina Zielińska (rezygnacja)


Data ostatniej modyfikacji strony: 02-12-2021