Rada Miejska w Swarzędzu - Radni IX Kadencji

Czachura Barbara - Przewodnicząca Rady Miejskiej,

E-mail: przewodniczaca@swarzedz.pl

E-mail: czachura.barbara@rada.swarzedz.pl

Baranowski Piotr - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

E-mail: baranowski.piotr@rada.swarzedz.pl

Kmieciak Wojciech - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

E-mail: kmieciak.wojciech@rada.swarzedz.pl

Lis Marcin - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

E-mail: lis.marcin@rada.swarzedz.pl

Cholewicka Elżbieta

Przewodnicząca Komisji Budżetowej

E-mail: cholewicka.elzbieta@rada.swarzedz.pl

Dyzma Ryszard

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych

E-mail: dyzma.ryszard@rada.swarzedz.pl

Majchrzak Tomasz

Przewodniczący Komisji Gospodarki

E-mail: majchrzak.tomasz@rada.swarzedz.pl

Nowotarska Aneta

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

E-mail: nowotarska.aneta@rada.swarzedz.pl

Wojtysiak-Tierling Joanna

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

E-mail: wojtysiak.joanna@rada.swarzedz.pl

Baranowska-Graczyk Anna

E-mail: baranowska-graczyk.anna@rada.swarzedz.pl

Bura Jacek

E-mail: bura.jacek@rada.swarzedz.pl

Filary–Rogacka Monika

E-mail: filary-rogacka.monika@rada.swarzedz.pl

Gapiński Krzysztof

E-mail: gapinski.krzysztof@rada.swarzedz.pl

Konys Wanda

E-mail: konys.wanda@rada.swarzedz.pl

Książkiewicz Dawid

E-mail: ksiazkiewicz.dawid@rada.swarzedz.pl

Kucharska Barbara

E-mail: kucharska.barbara@rada.swarzedz.pl

Rozmiarek Wojciech

E-mail: rozmiarek.wojciech@rada.swarzedz.pl

Senyk Adrian

E-mail: senyk.adrian@rada.swarzedz.pl

Słomiński Szymon

E-mail: slominski.szymon@rada.swarzedz.pl

Sobaszkiewicz–Lesińska Anna

E-mail: sobaszkiewicz-lesinska.anna@rada.swarzedz.pl

Suchomski Adrian

E-mail: suchomski.adrian@rada.swarzedz.pl

Talaga Zbigniew

E-mail: talaga.zbigniew@rada.swarzedz.pl

Zawada-Chmiel Agnieszka

E-mail: zawada-chmiel.agnieszka@rada.swarzedz.pl

Kadencja 2024-2029

Przewodniczący Rady Miejskiej - CZACHURA Barbara

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

BARANOWSKI Piotr

 

KMIECIAK Wojciech

LIS Marcin

Radni:

BARANOWSKA-GRACZYK Anna

BURA Jacek

CHOLEWICKA Elżbieta

DYZMA Ryszard

FILARY-ROGACKA Monika

GAPIŃSKI Krzysztof

KONYS Wanda

KSIĄŻKIEWICZ Dawid

KUCHARSKA Barbara

MAJCHRZAK Tomasz

NOWOTARSKA Aneta

ROZMIAREK Wojciech

SENYK Adrian

SŁOMIŃSKI Szymon

SOBASZKIEWICZ-LESIŃSKA Anna

SUCHOMSKI Adrian

TALAGA Zbigniew

WOJTYSIAK Joanna

ZAWADA-CHMIEL Agnieszka

Kadencja 2018-2023

Przewodniczący Rady Miejskiej - CZACHURA Barbara

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

DYZMA Ryszard

 

KMIECIAK Wojciech

KONYS Wanda

Radni:

BARANOWSKA-GRACZYK Anna

BARANOWSKI Piotr

BUCZYŃSKI Włodzimierz

CHOLEWICKA Elżbieta

GARSZTKA Przemysław

GRACZYK Anna

KSIĄŻKIEWICZ Dawid

KUCHARSKA Barbara

KURPISZ Szymon

LEWANDOWSKI Tomasz

MAJCHRZAK Tomasz

SENYK Adrian

 

SŁUPIŃSKI Rafał

SZRAMKOWSKI Marcin

TOMICKA Anna

WOJTYSIAK Joanna

ZAWADA-CHMIEL Agnieszka

 

Kadencja 2014-2018

Przewodniczący Rady Miejskiej - CZACHURA Barbara

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

HEJNOWSKI Jacek

 

KONYS Wanda

MAJCHRZAK Zygmunt

Radni:

BARANOWSKI Piotr

BUCHHOLZ Magdalena

CHORYŃSKI Piotr

DYZMA Ryszard

GRACZYK Anna

KAMPROWSKI Rafał

 

KMIECIAK Wojciech

MAJCHRZAK Tomasz

MATUSZAK Mateusz

RUCIŃSKA Teresa

SENYK Adrian

SŁUPIŃSKI Rafał

 

SOCHA Maciej

SZKUDLAREK Katarzyna

SZYMANOWSKI Krzysztof

WICZYŃSKI Ryszard

WOJTYSIAK Joanna

 

Kadencja 2010 - 2014

Przewodniczący Rady Miejskiej - Marian Szkudlarek

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

TATERKA Grzegorz

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BUDZIŃSKI Piotr

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Piotr

CICHEWICZ Piotr

DUTKIEWICZ Tomasz

 

DYZMA Ryszard

KAŁUŻNY Piotr

KITA Jan

KOWALSKA Maria

KUCHARSKA Barbara

LIS Marcin

 

MAJCHRZAK Zygmunt

RUCIŃSKA Teresa

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Katarzyna

SZYMANOWSKI Krzysztof

 

Kadencja 2006 - 2010

Przewodnicząca Rady Miejskiej - Piotr Choryński

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

CZACHURA Barbara

 

KAŁUŻNY Piotr

WITKOWSKI Tadeusz

Radni:

ADAMCZAK Agata

BIAŁKOWSKI Mariusz

BUCZYŃSKA Ewa

CHORYŃSKI Adam

CICHEWICZ Piotr

GENSLER Eugeniusz

 

HORLA Mirosław

KITA Jan

LIS Marcin

NAPIERAŁA Konrad

NAWROCKI Waldemar

RUCIŃSKA Teresa

 

STAWICKI Bartosz

SZKUDLAREK Marian

SZYMANOWSKI Krzysztof

TATERKA Grzegorz

WICZYŃSKI Ryszard

Kadencja 2002 - 2006

Przewodnicząca Rady Miejskiej

SZYDŁOWSKA Bożena

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

SZOMEK Małgorzata

 

MAŁECKI Przemysław

LIS Marcin

Radni:

ADAMCZAK Zbigniew

BARTKOWIAK Roman

BAUMGART Marek

BRODZISZEWSKI Henryk

CZACHURA Barbara

GRUSZKA Jerzy

 

HORLA Mirosław

KUCHARSKA Barbara

MAJEROWICZ Jerzy

NAPIERAŁA Konrad

PAŁGAN Zygfryd

RUCIŃSKA Teresa

 

SZKUDLAREK Marian

TRAWIŃSKI Adam

WITKOWSKI Tadeusz

ZARADNY January

ZAREMBA Stanisław

Osoba odpowiedzialna za treść

Osoba odpowiedzialna za umieszczenie

Hanna Mełeń

Michał Kazimierski

Data wytworzenia

Data umieszczenia

07.05.2024 r.

07.05.2024 r.